>   Blog
Popołudnie w ogrodzie
7 kwietnia 2018, 04:42


Kanapa ogrodowa z kolekcji Satis Miloo Home

Znacie Miloo Home? Kiedyś była to tylko jedna z marek mebli sprzedawanych w salonach House & More w całej Polsce (o tej sieci sklepów pisałam w artykule "Wszystko gra") Niedawno wszystkie salony House & More zmieniły nazwę - na Miloo Home właśnie.

W sklepach Miloo Home kupić można meble i dodatki do wnętrz i ogrodów. Czego tu nie ma! Od eleganckich komód i rozległych kanap, poprzez niezliczone stoliczki, krzesła, fotele, pufy, szafki, dywany, lampy, dywany i dywaniki, narzuty, poduszki, kosze, aż po akcesoria kuchenne i dekoracyjne gadżety. Rzeźba w kształcie koralowca? Jest. Ramka do zdjęcia? Proszę bardzo. Patera na ciasto? Też. I tak dalej. Trudniej powiedzieć, czego w Miloo Home nie ma, niż co można tam znaleźć. Oferta jest naprawdę bogata, a ceny raczej przystępne, choć oczywiście określenie "przystępne" dla każdego z nas znaczy co innego.


Meble z kolekcji Lotus Miloo Home sprawdzają się w każdych warunkach...

Z uwagi na ogromną różnorodność towarów często zdarza mi się wypożyczać rzeczy z Miloo Home do studia w Dzień Dobry TVN. To tym łatwiejsze, że asortyment zmienia się nieustannie. Po pierwsze, wprowadzane są nowe kolekcje związane z aktualnymi trendami. Po drugie, firma słynie ze swoich kolekcji sezonowych. Teraz, na wiosnę, najważniejsze są meble i dodatki ogrodowe. To osobna, bardzo ważna gałąź firmy. Meblami ogrodowym Miloo można urządzić każdą przestrzeń zewnętrzną domu - od małego balkonu po rozległą strefę wypoczynku w ogrodzie. Trzeba tylko podjąć dobrą decyzję, bo do dyspozycji mamy meble o różnych wymiarach, kształtach, kolorach, wykonane z rozmaitych materiałów (drewno, ekorattan, tkanina, metal etc.)


Salon pod  gołym niebem urządzony meblami z kolekcji Lea Miloo Home

Co wybrać dla siebie? Jak kupić mądrze zestaw tarasowy lub choćby jeden bujany fotel na balkon? Mądrze, to znaczy tak, żeby cieszyć się nowym nabytkiem teraz, a po paru latach nadal czuć satysfakcję z właściwego wyboru.

Na takie i podobne pytania postaram się odpowiedzieć 12 kwietnia o godzinie 18.00 w salonie Miloo Home na ul. Puławskiej 579 w Warszawie. Z pomocą przyjdzie mi założycielka i właścicielka firmy Dorota Gutkowska. Obiecuję, że atmosfera będzie maksymalnie luźna, każdy będzie mógł zapytać o co chce i nikt nie wyjdzie ze sklepu bez fachowej porady. Nie trzeba będzie nic kupować, choć tego dnia obowiązywać będzie zniżka -20% na cały asortyment. Co to oznacza? Oznacza to rabat na meble ogrodowe na początku sezonu letniego. To się prawie nigdy nie zdarza!


Alhambra, czyli sofa, która otuli cię jak kokon

Dla mnie osobiście ten dzień będzie wyjątkowy z jeszcze jednego powodu. Otóż nasze spotkanie będzie jednocześnie pierwszym, które będę realizować pod hasłem "Akademia Urządzania Wnętrz Ewy Mierzejewskiej". Mam bowiem zamiar rozwinąć szkoleniową-edukacyjno-warsztatową część mojej działalności. Chciałabym częściej spotykać się z Wami, aby wspólnie (!) uczyć się aranżować przestrzeń własnego domu. Poznawać świat wnętrz z pasją, radością i w przyjacielskiej atmosferze. O kolejnych tegp typu spotkaniach będę informować na bieżąco na moim blogu oraz na jego facebookowym profilu. Bądźcie czujni!

Zapraszam w czwartek 12.04 o godz. 18.00. Przybywajcie.

 

 

KOMENTARZE
Relacje i testy video
TOP miesiąca
POLECAM W INTERNECIE
Polishdesign.pl: szeroko i dociekliwie o wnętrzach, polskim i światowym wzornictwie
https://poliszdesign.pl/
Jedyny w Polsce magazyn o nowych technologiach w domu
http://dominteligentny.pl
Inteligentnie i błyskotliwie napisany blog, dzięki któremu zrozumiałam, na czym polega praca architekta
http://www.prostyplan.pl
Tu można obejrzeć skrócone wersje moich programów telewizyjnych
http://www.domoplus.pl/nasze-programy/produkcje-domoplus
Świetny magazyn internetowy o designie, sztuce i architekturze
http://www.designboom.com