>   Blog
Prosto ze STREFY DESIGNU ewa & wnętrze
9 kwietnia 2016, 06:08

Poniższe zdjęcia zrobione są dziś przeze mnie smartfonem. Wybaczcie, że ich jakość nie jest doskonała, ale jako współorganizator imprezy nie mam zbyt wiele czasu na obróbkę fotek... Tyle się dzieje! 
 


Czy to Mediolan? Paryż? Nie! To stoisko HEBAN, uświetnione przez żywy ogień z kominków Decoflame. Wystawcy przygotowali stoiska na naprawdę światowym poziomie.
 

Przez cały dzisiejszy dzień w STREFIE DESIGNU ewa & wnętrze i na całych TARGACH DOM INTELIGENTNY kłębią się tłumy. Wystawcy nie mają chwili wytchnienia. Bez przerwy prezentują swoje produkty gościom. Wielu odwiedzających już tutaj dokonuje rezerwacji mebli.
 

Na moim własnym, "prywatnym" stoisku można napić się kawy Nespresso i posiedzieć w jednym z wygodnych, bardzo designerskich krzeseł dostarczonych przez HEBAN. 
 Wśród odwiedzających są architekci oraz rodziny z dziećmi i pary urządzające swoje domy. Zainteresowanie jest duże, bo firmy w STREFIE DESIGNU ewa & wnętrze mają naprawdę ciekawe, niebanalne produkty (tu: stoisko FREZO).

 

SARMATIA TRADING (dywany) i  HYPNOS BEDS (łóżka) stworzyły razem miejsce jak z baśni z tysiąca i jednej nocy. Można tu dowiedzieć się wszystkiego o dywanach z całego świata i poleżeć na luksusowym łóżku angielskim (podobno na łóżku marki HYPNOS śpi królowa angielska...)

 

To niesamowite auto - elektryczny BMW i8 - stoi tuż obok STREFY DESIGNU ewa & wnętrze. Budzi wielkie emocje!
 

...a tak wygląda kolejka do kas przy wejściu na TARGI DOM INTELIGENTNY. Frekwencja przeszła moje najśmielsze oczekiwania.

Zaglądajcie też na facebookową stronę ewaiwnetrze, gdzie na bieżąco wrzucam nowe posty i zdjęcia.

KOMENTARZE
Relacje i testy video
TOP miesiąca
POLECAM W INTERNECIE
Polishdesign.pl: szeroko i dociekliwie o wnętrzach, polskim i światowym wzornictwie
https://poliszdesign.pl/
Jedyny w Polsce magazyn o nowych technologiach w domu
http://dominteligentny.pl
Inteligentnie i błyskotliwie napisany blog, dzięki któremu zrozumiałam, na czym polega praca architekta
http://www.prostyplan.pl
Tu można obejrzeć skrócone wersje moich programów telewizyjnych
http://www.domoplus.pl/nasze-programy/produkcje-domoplus
Świetny magazyn internetowy o designie, sztuce i architekturze
http://www.designboom.com