>   Kuchnie
KONKURS!
4 grudnia 2014, 12:30

Zanim przeczytasz zasady konkursu, KONIECZNIE przeczytaj artykuł o nagrodzie głównej, czyli o zlewozmywakach kompozytowych (potocznie zwanych "granitowymi") marki Pyramis. Artykuł ten jest do przeczytania tutaj. 

Konkurs! Do wygrania jeden z dwóch (kolor wybierze zwycięzca) dwukomorowych zlewozmywaków marki Pyramis

Nagroda na zdjęciach powyżej. To model Pyramis Studio 78x48 1 1/2B 1D o wartości 729 zł.

Aby mieć szansę w tym konkursie, musisz mnie po prostu przekonać, że bardzo zależy Ci na wygranej. Napisz krótko - nie więcej niż 5 zdań! - na temat: "Dlaczego chciał(a)bym dostać ten zlewozmywak".

Wyślij swoją odpowiedź na mój adres: 

ewa.mierzejewska@ewaiwnetrze.pl

Na e-maile czekam do 19 grudnia. Z uwagi na fakt, że nagroda główna będzie dostarczona pocztą kurierską, bardzo proszę o zamieszczenie w mailu swoich danych adresowych. 

Proste? No pewnie! Zatem - do dzieła!

 


(Regulamin konkursu jest dostępny w siedzibie Organizatora, którym jest portal www.ewaiwnetrze.pl. Wysłanie odpowiedzi na wskazany adres jest jednoznaczne ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych. Dane osobowe uczestników Konkursu będą przetwarzane, zgodnie z warunkami określonymi w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst
jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101 poz. 926 ze zm.) wyłącznie w celu przeprowadzenia Konkursu, wyłonienia jego zwycięzcy i przyznania mu nagrody przewidzianych Regulaminem, i zostaną usunięte niezwłocznie po upływie terminu na składanie reklamacji co do przebiegu Konkursu. 
Administratorem danych osobowych jest Organizator. Dane osobowe zwycięzcy konkursu zostaną użyte w celu opublikowania wyników Konkursu w sposób określony w § 4 ust. 6. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich brak uniemożliwia przyznanie nagrody konkursowej. 
Uczestnikowi Konkursu przysługuje prawo wglądu do swoich danych osobowych i ich poprawiania. Organizator zastrzega, że dane osobowe zwycięzcy Konkursu mogą zostać opublikowane w ramach ogłoszenia wyników Konkursu w serwisie internetowym www.ewaiwnetrze.pl oraz na www.facebook.com/ewaiwnetrze)

 

KOMENTARZE
Relacje i testy video
TOP miesiąca
POLECAM W INTERNECIE
Polishdesign.pl: szeroko i dociekliwie o wnętrzach, polskim i światowym wzornictwie
https://poliszdesign.pl/
Jedyny w Polsce magazyn o nowych technologiach w domu
http://dominteligentny.pl
Inteligentnie i błyskotliwie napisany blog, dzięki któremu zrozumiałam, na czym polega praca architekta
http://www.prostyplan.pl
Tu można obejrzeć skrócone wersje moich programów telewizyjnych
http://www.domoplus.pl/nasze-programy/produkcje-domoplus
Świetny magazyn internetowy o designie, sztuce i architekturze
http://www.designboom.com