>   Blog
Wiosenny konkurs z Bombkarnią
2 kwietnia 2018, 12:16

Na dobry początek wiosny mam dla Was motyle z wiosennej kolekcji Bombkarni!

Bombkarnia to bardzo ciekawa, polska firma, która słynie z najwyższej jakości ozdób świątecznych (nie tylko bombek!), tworzonych przez mistrzów w swoim fachu. Produkty Bombkarni cieszą się powodzeniem nie tylko w Polsce, sprzedawane są także za granicą. Niejednokrotnie były wręczane jako upominki podczas spotkań dyplomatycznych na najwyższym szczeblu - w ten sposób trafiły m.in. w ręce Nicolasa Sarkozy'ego czy Baraka Obamy.

Więcej informacji na temat Bombkarni przeczytacie w moim artykule pt. "Wielkanoc z Bombkarnią". Pisałam w nim m.in. o tym, że Bombkarnia ma dwie najważniejze kolekcje: zimową i wiosenną. W tym roku w kolekcji wiosennej dostępne są szklane motyle. Wykonywane są ręcznie przez polskich rzemieślników - od dmuchania formy ze szkła po dekorację pastelowymi kwiatkami, koralikami i brokatem. Całość zawieszona jest na tiulowej wstążce.

Szklane motyle są ładną, wiosenną dekoracją. Można je zawiesić w oknie na różnych wysokościach, przymocować do lampy nad stołem, wkomponować w wiosenny bukiet z kwiatów i gałązek.

Oddam motyle w dobre ręce!

Do rozdania mam 3 podwójne zestawy (pod 2 sztuki w zestawie) szklanych motyli. Cena takiego zestawu to 108 zł. Komu mam je przesłać? Wybiorę spośród tych z Was, którzy najpóźniej do środy 4 kwietnia przyślą mi najciekawsze odpowiedzi na pytanie:

Jeśli dostaniesz ode mnie dwa szklane motyle, co z nimi zrobisz, jak wykorzystasz je w swoim domu?

Liczę na Waszą kreatywność. Odpowiedzi proszę pisać pod tym postem, ewentualnie przysyłać na mój adres mailowy ewa.mierzejewska@ewaiwnetrze.pl (w temacie wiadomości proszę wpisać hasło: "Motyle").

Ogłoszenie zwycięzców w czwartek 5 kwietnia.

 

KOMENTARZE
Relacje i testy video
TOP miesiąca
POLECAM W INTERNECIE
Polishdesign.pl: szeroko i dociekliwie o wnętrzach, polskim i światowym wzornictwie
https://poliszdesign.pl/
Jedyny w Polsce magazyn o nowych technologiach w domu
http://dominteligentny.pl
Inteligentnie i błyskotliwie napisany blog, dzięki któremu zrozumiałam, na czym polega praca architekta
http://www.prostyplan.pl
Tu można obejrzeć skrócone wersje moich programów telewizyjnych
http://www.domoplus.pl/nasze-programy/produkcje-domoplus
Świetny magazyn internetowy o designie, sztuce i architekturze
http://www.designboom.com