>   Blog
Co zobaczymy w STREFIE DESIGNU ewa & wnętrze 2017 cz. 2.
18 lutego 2017, 11:34

Zanim przeczytasz ten wpis, zajrzyj do pierwszej części listy firm, które wezmą udział w STREFIE DESIGNU ewa & wnętrze . Opublikowałam ją tutaj.

 

Teraz część druga. Uwaga! To są firmy (wystawcy), a nie MARKI. Lista marek prezentowanych przez wystawców będzie znacznie dłuższa, ponieważ wielu wystawców ma w ofercie wiele marek.
 

 

Sarmatia Trading - dystrybutor znakomitej jakości dywanów, głównie orientalnych (perskich), jedwabnych, ale także współczesnych. Duży artykuł na temat tej firmy napisałam tu: "Latające dywany".

 

 

 

 

SML Concept - założona przez Francuzkę mieszkającą w Polsce firma zajmująca się projektowaniem wnętrz i sprzedażą tekstyliów, tapet, mebli i oświetlenia luksusowych marek francuskich takich jak np. Elitis, Misia, Pierre Frey.

Space For All - firma o zasięgu międzynarodowym, w Polsce obecna od niedawna. Jej specjalnością jest sprzedaż mebli i akcesoriów w stylu amerykańskiej nowej klasyki.


 

 

 

Studio Prostych Form - warszawska firma zajmująca się projektowaniem i wykonywaniem wszelkiego typu mebli do zabudowy (m.in.kuchni), w STREFIE DESIGNU ewa & wnętrze zaprezentuje innowacyjny materiał wykończeniowy Ecomalta, o którym pisałam tu: "Fascynująca Ecomalta"

 

 


 

Swallow's Tail Furniture - polska firma meblowa, która łączy tradycję rzemiosła stolarskiego ze współczesnym wzornictwem. Główne pordukty to stoły, stoliki i komody.
 

 

 

 

TerazBeton - firma oferująca nowoczesny beton architektoniczny do wnętrz.
 

 


 

TON - producent mebli, głównie stołów i siedzisk, wyspecjalizowany w technologii gięcia drewna, więcej tutaj: "Królestwo giętych krzeseł".
 

 

 

 

Valevsky Home Jewelery - o tej firmie, oferującej lampy, meble i akcesoria z metalu pisałam tu: "Lśniące i proste".
 

 


 

9design - warszawski showroom z artykułami wyposażenia wnętrz wielu marek, znany z bardzo szerokiej i zróżnicowanej oferty.

 

 

 

 

KOMENTARZE
Relacje i testy video
TOP miesiąca
POLECAM W INTERNECIE
Polishdesign.pl: szeroko i dociekliwie o wnętrzach, polskim i światowym wzornictwie
https://poliszdesign.pl/
Jedyny w Polsce magazyn o nowych technologiach w domu
http://dominteligentny.pl
Inteligentnie i błyskotliwie napisany blog, dzięki któremu zrozumiałam, na czym polega praca architekta
http://www.prostyplan.pl
Tu można obejrzeć skrócone wersje moich programów telewizyjnych
http://www.domoplus.pl/nasze-programy/produkcje-domoplus
Świetny magazyn internetowy o designie, sztuce i architekturze
http://www.designboom.com