>   Blog
Co zobaczymy w STREFIE DESIGNU ewa & wnętrze 2017 cz. 1.
12 lutego 2017, 08:45

Zapraszam serdecznie na jedyne w swoim rodzaju wydarzenie. Strefa Designu ewa & wnętrze 2017 odbędzie się w dniach 3-4-5 marca w Biznes Klubie na Stadionie Narodowym w Warszawie. Kilkadziesiąt firm z dwóch kategorii: nowych technologii oraz wyposażenia wnętrz pokaże swoje najnowsze produkty. Wszystkiego będzie można dotknąć, zobaczyć, jak działa, obejrzeć dokładnie każdy szczegół. Wystawców wybierałam osobiście i starannie. Nie każda firma mogła dostać ode mnie zaproszenie do udziału w imprezie. Dlatego w efekcie powstała szczególna kompozycja - zestaw firm, które naprawdę warto poznać. Takiej okazji nie wolno przegapić!

Informacje na temat imprezy znajdziecie także tutaj.

A teraz czas na pierwszą część loisty firm, które zaprosiłam do Strefy Designu ewa & wnętrze. Uwaga! To są FIRMY, a nie MARKI. Każda z firm może być dystrybutorem wielu marek, więc lista MAREK będzie o wiele, wiele dłuższa...
 

Alphenberg - firma specjalizująca się w skórach do aranżacji wnętrz (np. na podłogi i ściany). więcej informacji w artykule pt. "Poczuj skórę"

 

Archidzieło - dystrybutor najlepszych światowych marek z branży wyposażenia wnętrz, takich jak Ralph Lauren, Gianfranco Ferre, Kenzo, Calvin Klein, Christina Lacroix, Bellavista i in.

 

BB Home - sieć salonów z artykułami do wnętrz, reprezentującymi styl "modern classic", przeczytajcie mój artykuł o firmie tutaj: "Ponadczasowa elegancja"

 

BM Housing - przedstawiciel w Polsce kilkunastu wybranych marek holenderskich, m.in. HK Living, Spell, Zuiver.
 


Carpets & More - jak sama nazwa wskazuje, w ofercie tej firmy są nie tylko od dywany, ale też tekstylia: poduszki, narzuty, pufy itp

 

Frezo Wall Design - polska firma tworząca unikalne tapety, m.in. odwzorowujące mozaiki ścienne z lat 60. Pisałam o nich tutaj: "Tapety z duszą".

 

Galeria Mebli Ekskluzywnych Heban - jeden z największych w Polsce salonów z luksusowymi meblami, w portfolio m.in. Aster Cucine (na zdjęciu), Driade, Ipe Cavalli, Samuele Mazza.

 

Harvey Maria - brytyjski producent nowoczesnych, wysokiej jakości podłóg winylowych - będziecie zaskoczeni ich jakością i bogactwem wzorów!

 

Home England  - przedstawiciel luksusowych angielskich marek farb i tapet, m.in. marki farb ściennych Farrow & Ball.

 

Hypnos Beds - producent najbardziej luksusowych angielskich łożek, śpi na nich nawet brytyjska rodzina królewska!

 

Interium – oświetlenie, meble i dodatki najlepszych producentów z całej Europy. Nowy punkt na designerskiej mapie Warszawy przy ul. Grochowskiej 234/240, w którym można zobaczyć ofertę takich firm jak: Saba Italia, Lema, Vibia, Martin Eden, AYTM, Porada, Moooi, Puraluce, Chors, Bora i wiele innych.

 

Laminam - producent innowacyjnego materiału wykończeniowego - spieków kwarcowych, dokładnie opisałam je tutaj: "Twardszy niż głaz".

 

Mesmetric - salony sprzedaży artykułów wyposażenia wnętrz najlepszych europejskich marek, możecie przeczytać o tej firmie w artykule "Salony piękności"Muppetshop - dystrybutor produktów dla dzieci i rodzin z dziećmi, podczas targów wystąpi z "dorosłą" marką Petit Friture. O samym warszawskim sklepie Muppetshop pisałam już tutaj: "Design od kołyski".

 

Muraspec - producent wysokiej jakości tapet, paneli ściennych, dekoracyjnych okładzin, a także tkanin obiciowych.

 

NAP - wzornictwo, które wraca do źródeł: naturalne, szlachene materiały, jakość i rzemiosło. NAP to kolekcja unikatowych mebli, lamp, tkanin i dodatków polskich i światowych marek. W Strefie Designu ewa & wnętrze zaprezentuje m.in. kultowe norweskie łóżka kontynentalne Jensen.

 Piu Design - polski producent aluminiowych drzwi wewnętrznych. Więcej informacji znajdziecie w artykule "Ich wysokość drzwi"
 

 

KOMENTARZE
Relacje i testy video
TOP miesiąca
POLECAM W INTERNECIE
Polishdesign.pl: szeroko i dociekliwie o wnętrzach, polskim i światowym wzornictwie
https://poliszdesign.pl/
Jedyny w Polsce magazyn o nowych technologiach w domu
http://dominteligentny.pl
Inteligentnie i błyskotliwie napisany blog, dzięki któremu zrozumiałam, na czym polega praca architekta
http://www.prostyplan.pl
Tu można obejrzeć skrócone wersje moich programów telewizyjnych
http://www.domoplus.pl/nasze-programy/produkcje-domoplus
Świetny magazyn internetowy o designie, sztuce i architekturze
http://www.designboom.com