>   Kuchnie
Kuchnia dla konesera
28 lutego 2016, 07:24

Kuchnia Aster Cucine z linii Luxury Glam

Niezwykłe kuchnie włoskiej manufaktury Aster Cucine można już nie tylko zamówić, ale i zobaczyć w Polsce. Oglądałam je ostatnio w Galerii Ekskluzywnych Mebli HEBAN przy Trakcie Brzeskim w Warszawie, jeszcze przed oficjalnym otwarciem ekspozycji.

Pierwsze wrażenie: te kuchnie są tak eleganckie, że właściwie nie wypada w nich gotować. Przypominają mi samochody marki Bentley. Też wydają się stworzone mniej do "używania", a bardziej do delektowania się każdym detalem. I tak samo dają poczucie korzystania  z czegoś naprawdę kosztownego i wyjątkowego.
 

Kuchnia Aster Cucine z linii Luxury Glam

Właściciele Galerii HEBAN postanowili zaprezentować klientom dwa zestawy mebli kuchennych. Pierwszy to model Luxury Glam, drugi - połączenie modeli Factory i Avenue. Oba zestawy pełnią jedynie rolę przykładów, ponieważ - oczywiście - wszystkie kuchnie Aster Cucine wykonywane są na indywidualne zamówienie. 

Jednak dotykając frontów, gładząc blaty i przyglądając się szczegółom wykończenia, bardzo szybko moźna wyrobić sobie pogląd na temat klasy tych mebli. Wszystkie materiały są najwyższej jakości, a detale dopracowane z jubilerską precyzją. Prawdziwy luksus. Nic dziwnego, że kuchnie w Galerii HEBAN wyposażono w AGD prestiżowej marki Gaggenau.
 


Kuchnia Aster Cucine z linii Luxury Glam
 

Kuchnia Aster Cucine z linii Avenue
 


Kuchnia Aster Cucine z linii Factory

W manufakturze Aster wykorzystywane są najbardziej wyszukane materiały. Jeśli kamień - to najmodniejszy wapień Pietra Piasentina. Jeśli drewno, to rzadki gatunek szlachetnego mahoniu. Do tego zwróćcie uwagę na okapy - każdy jest unikalny, zrobiony specjalnie do tej jedynej kuchni. Nie ma słabych punktów. 


Kuchnia Aster Cucine z linii Luxury Glam

Moje skojarzenie z angielską klasyką motoryzacji dotyczy nie tylko jakości mebli Aster Cucine. Chodzi także o styl. Choć producent oferuje modele zarówno nowoczesne, industrialne, jak i klasyczne, nie mamy wątpliwości, że najwierniejszymi klientami marki będą miłośnicy włoskiej klasyki i ponadczasowego luksusu. Kuchnia Aster Cucine z linii Luxury Glam

HEBAN Galeria Eksluzywnych Mebli to jeden z najbardziej znanych i największych salonów luksusowego wyposażenia wnętrz w Polsce. Działa w Warszawie od 1997 roku. Na 3000 mkw ekspozycji można obejrzeć (i kupić) meble, dekoracje, lampy i materiały wykończeniowe czołowych europejskich marek, głównie włoskich i hiszpańskich. 


Kuchnia Aster Cucine z linii Luxury Glam

HEBAN pojawi się w STREFIE DESIGNU ewa & wnętrze podczas TARGÓW DOM Inteligentny w Krakowie 8-10 kwietnia. O samej akcji możecie przeczytać tutaj.
 


Kuchnia Aster Cucine z linii Factory

KOMENTARZE
Relacje i testy video
TOP miesiąca
POLECAM W INTERNECIE
Polishdesign.pl: szeroko i dociekliwie o wnętrzach, polskim i światowym wzornictwie
https://poliszdesign.pl/
Jedyny w Polsce magazyn o nowych technologiach w domu
http://dominteligentny.pl
Inteligentnie i błyskotliwie napisany blog, dzięki któremu zrozumiałam, na czym polega praca architekta
http://www.prostyplan.pl
Tu można obejrzeć skrócone wersje moich programów telewizyjnych
http://www.domoplus.pl/nasze-programy/produkcje-domoplus
Świetny magazyn internetowy o designie, sztuce i architekturze
http://www.designboom.com