>   Blog
Piękny konkurs
8 stycznia 2015, 09:15
Zdjęcia: Grzegorz Błażejczyk     


Czy pamiętacie klinikę Dr Beaty Dethloff przy ul. Nowogrodzkiej 21 w Warszawie, tę, którą opisywałam niedawno na mojej stronie w artykule pt. "Spacer w chmurach" (tutaj)? Jeśli jeszcze nie czytaliście tego tekstu, koniecznie do niego zajrzyjcie, zanim poznacie zasady konkursu oraz nagrody, jakie można wygrać. 

Do wygrania w "Pięknym konkursie" są 3 cenne nagrody. 

Nagroda główna: zabieg mezoterapii z osocza o wartości 1400 zł. To zabieg, który daje fantastyczne efekty: gwarantuje zwiększenie elastyczności, jędrności i gęstości skóry. Szczegółowe informacje na temat zabiegu przeczytasz tutaj: http://www.drbeatadethloff.pl/page/section?code=mezoterapia 

Dwie drugie nagrody: vouchery o wartości 500 zł na dowolnie wybrane zabiegi oferowane w klinice Dr Beaty Dethloff. 

Wszystkie nagrody są ufundowane przez klinikę Dr Beatty Dethloff w Warszawie i tam wykonywane będą zabiegi. W klinice do wyboru jest wiele zabiegów medycyny estetycznej, anti-aging, kosmetycznych, a nawet opieka trychologa. Dr Beata Dethloff od lat z sukcesem oferuje pacjentom holistyczną opiekę w tym zakresie. Klinika była wielokrotnie nagradza na za swoje osiągnięcia w dziedzinie anti-aging. Doceniają ją największe polskie gwiazdy. Ambasadorkami kliniki są Małgorzata Kożuchowska i Daria Widawska. 
 
 
 
Zasady konkursu są proste: 

1. "polub" fanpage kliniki Dr Beaty Dethloff na Facebooku:
https://www.facebook.com/pages/Dr-Beata-Dethloff-Anti-Aging

2. "polub" fanpage mojej strony ewaiwnetrze.pl na Facebooku 
www.facebook.com/ewaiwnetrze

3. Napisz W MAKSYMALNIE 3 ZDANIACH WŁASNĄ DEFINICJĘ wyrażenia  
"Anti-aging". Najpierw radzę przeczytać podpowiedż tutaj: www.drbeatadethloff.pl
 
Uwaga, nie przepisuj z Internetu gotowych definicji! Stwórz własną!

4. Przyślij swoją odpowiedź na mój adres: ewa.mierzejewska@ewaiwnetrze.pl najpóźniej do 17 stycznia 2015. Nie zapomnij podać jakiegoś kontaktu do siebie, np. numeru telefonu. W tytule maila napisz "Piękny konkurs".

Spośród najciekawszych odpowiedzi wspólnie z właścicielką kliniki dr Beatą Dethloff wybierzemy trzy i nagrodzimy ich autorów. Wyniki ogłoszone będą około 20 stycznia na profilach facebookowych strony ewaiwnetrze.pl oraz kliniki Dr Beaty Dethloff

 

 

(Regulamin konkursu jest dostępny w siedzibie Organizatora, którym jest portal www.ewaiwnetrze.pl. Wysłanie odpowiedzi na wskazany adres internetowy jest jednoznaczne ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych. Dane osobowe uczestników Konkursu będą przetwarzane, zgodnie z warunkami określonymi w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101 poz. 926 ze zm.) wyłącznie w celu przeprowadzenia Konkursu, wyłonienia jego zwycięzców i przyznania im nagród przewidzianych Regulaminem, i zostaną usunięte niezwłocznie po upływie terminu na składanie reklamacji co do przebiegu Konkursu. 
Administratorem danych osobowych jest Organizator. Dane osobowe zwycięzcy konkursu zostaną użyte w celu opublikowania wyników Konkursu. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich brak uniemożliwia przyznanie nagród konkursowych. 
Uczestnikowi Konkursu przysługuje prawo wglądu do swoich danych osobowych i ich poprawiania. Organizator zastrzega, że dane osobowe zwycięzców Konkursu mogą zostać opublikowane w ramach ogłoszenia wyników Konkursu na www.facebook.com/ewaiwnetrze oraz na www.facebook.com/pages/Dr-Beata-Dethloff-Anti-Aging
 
 
KOMENTARZE
Relacje i testy video
TOP miesiąca
POLECAM W INTERNECIE
Jedyny w Polsce magazyn o nowych technologiach w domu
http://dominteligentny.pl
Inteligentnie i błyskotliwie napisany blog, dzięki któremu zrozumiałam, na czym polega praca architekta
http://www.prostyplan.pl
Tu można obejrzeć skrócone wersje moich programów telewizyjnych
http://www.domoplus.pl/nasze-programy/produkcje-domoplus
Świetny magazyn internetowy o designie, sztuce i architekturze
http://www.designboom.com