>   Kuchnie
Kto wygrał zlewozmywak?
20 grudnia 2014, 03:18

 

Czas rozstrzygnąć KONKURS, w którym główną i jedyną nagrodę - zlewozmywak z wysokiej jakości kompozytu - ufundowała firma Pyramis. 

Przypomnę, że zadanie było proste: wystarczyło w kilku zdaniach przekonać mnie, że akurat tej a nie innje osobie powinnam podarować zlewozmywak Pyramis. Odpowiedź w formie e-maila należało przysłać na mój adres.

Przyszło naprawdę dużo e-maili i wszystkie były warte nagrody. Naprawdę. Im więcej ich czytałam, tym bardziej żałowałam, że zwycięzca może być tylko jeden... 


Wreszcie podjęłam decyzję. Nagrodę przyznaję pani Monice Voss z Bydgoszczy, która opisała mi skład swojej licznej rodziny (podsumowałam: 15 osób) i wytłumaczyła, że właśnie z powodu tak szerokiego grona rodzinnego potrzebuje zlewozmywaka "niezniszczalnego", czyli o bardzo dużej wytrzymałości". Na koniec wyznała, że już zna zlewozmywaki firmy Pyramis i wie, że taki przedmiot "to jak spełnione jedno życzenie u złotej rybki".

Szanowna Pani Voss! Gratuluję nagrody i proszę o wiadomość, jaki kolor zlewozmywaka Pani wybiera. Nagroda zostanie do Pani wysłana jak najszybciej.

Wszystkim pozostałym uczestnikom konkursu dziękuję za zaangażowanie i szczere e-maile. Zapraszam do udziału w następnych konkursach. Może uda się wygrać innym razem?

A jeśli ktoś jeszcze nie czytał o zlewozmywakach Pyramis, to przypominam, że tutaj znajduje się wyczerpujący artykuł na ich temat.  

KOMENTARZE
Relacje i testy video
TOP miesiąca
POLECAM W INTERNECIE
Polishdesign.pl: szeroko i dociekliwie o wnętrzach, polskim i światowym wzornictwie
https://poliszdesign.pl/
Jedyny w Polsce magazyn o nowych technologiach w domu
http://dominteligentny.pl
Inteligentnie i błyskotliwie napisany blog, dzięki któremu zrozumiałam, na czym polega praca architekta
http://www.prostyplan.pl
Tu można obejrzeć skrócone wersje moich programów telewizyjnych
http://www.domoplus.pl/nasze-programy/produkcje-domoplus
Świetny magazyn internetowy o designie, sztuce i architekturze
http://www.designboom.com