>   Blog
WIELKI KONKURS GWIAZDKOWY. Nagrody, cz. 1
8 grudnia 2014, 05:39

Do wygrania w WIELKIM KONKURSIE GWIAZDKOWYM jest sześć nagród od designerskich marek. Dziś przedstawiam dwie z nich. Zanim będziesz czytać dalej, koniecznie zajrzyj tutaj. Poznasz zasady KONKURSU , który organizuję z rosenthablog.com

 

Pozytywka "Warhol Christmas" to część dużej kolekcji "warholowskiej", która powstała w firmie Rosenthal i wciąż cieszy się dużym powodzeniem. Być może dla niektórych z was skojarzenie Warhol-Rosenthal brzmi nieco zaskakująco. Zastanawiacie się, co wspólnego ma kultowa postać pop-kultury z marką porcelany. Otóż okazuje się, że całkiem sporo.

W 1980 Andy Warhol osobiście odwiedził manufakturę Rosenthala w Selb. Owocem tej wizyty był portret Philipa Rosenthala namalowany przez słynnego artystę. Ponad dwadzieścia lat później, w 2002 roku, nowojorska fundacja zarządzająca spuścizną Warhola, udzieliła firmie Rosenthal zgody na wykorzystywanie jego twórczości. Dzięki temu Rosenthal oferuje teraz mnóstwo przedmiotów ozdobionych motywami charakterystycznymi dla sztuki Warhola.

Pozytywka z motywami zaczerpniętymi z twórczości Warhola należy do najbardziej atrakcyjnych drobiazgów z tej bogatej kolekcji. Pewnie dlatego, że pomaga się nam przenieść w świat dzieciństwa. Jest idealnym prezentem Gwiazdkowym. Ucieszy naprawdę każdego.

Pozytywka "Warhol Christmas" kosztuje 445 zł. Jeśli weźmiesz udział w KONKURSIE, możesz dostać ją za darmo!

 

Kolejną nagrodą w KONKURSIE GWIAZDKOWYM jest kubek "It's Christmas" z kolekcji "Rosenthal meets Versace". Świąteczna propozycja sklepu internetowego esnobismo.com. Co powiecie na połączenie tych dwóch marek: Rosenthal i Versace? Ja uważam, że to świetny duet. Rosenthal wnosi reputację, tradycję, jakość. Versace, słynny dom mody, to jeden z najbardziej rozpoznawalnych luksusowych brandów na świecie. Kojarzy się z przepychem, glamourem, wyrafinowanym stylem... Nic dziwnego, że współpraca Rosenthala z Versace układa się tak dobrze. Kubek, który jest do wygrania w konkursie, to tylko jeden z wielu przykładów.

Kubek "It's Christmas" kosztuje 330 zł. Warto wziąć udział w KONKURSIE, by dostać go gratis...

 

KOMENTARZE
Relacje i testy video
TOP miesiąca
POLECAM W INTERNECIE
Jedyny w Polsce magazyn o nowych technologiach w domu
http://dominteligentny.pl
Inteligentnie i błyskotliwie napisany blog, dzięki któremu zrozumiałam, na czym polega praca architekta
http://www.prostyplan.pl
Tu można obejrzeć skrócone wersje moich programów telewizyjnych
http://www.domoplus.pl/nasze-programy/produkcje-domoplus
Świetny magazyn internetowy o designie, sztuce i architekturze
http://www.designboom.com