>   Blog
WIELKI KONKURS GWIAZDKOWY. Nagrody, cz. 2
9 grudnia 2014, 04:38

Zanim zaczniesz czytać ten artykuł, koniecznie zajrzyj tutaj.  Poznasz zasady WIELKIEGO KONKURSU GWIAZDKOWEGO. Dziś prezentuję kolejne dwie nagrody, które można w nim wygrać.


W WIELKIM KONKURSIE GWIAZDKOWYM, który organizuję wraz z rosenthalblog.com, jest sześć nagród głównych, z których zwycięzca wybierzez jedną. Warto wiedzieć, co jest do wyboru. Wszystkie nagrody są bardzo interesującymi przedmiotami. Z każdym z nich wiąże się jakaś ciekawa historia.


Oto lampka nocna "Take" firmy Kartell. Na zdjęciu powyżej: cała grupa, skomponowana z lamp w odcieniach zielonym, błękitnym i białym (przezroczystym). Obecnie taka świeża, chłodna, zielono-błękitna tonacja jest najmodniejsza w urządzaniu wnętrz, dlatego wybrałam właśnie to zdjęcie. Lampy "Take" występują w wielu kolorach, także w czerwieni, czerni, żółcieniu itd. W KONKURSIE do zdobycia jest lampka zielona. Kosztuje 330 zł (dla zwycięzcy KONKURSU jest za darmo). 


Projektantem lampki "Take" jest słynny designer Ferruccio Laviani. Stworzył on wiele innych projektów dla Kartella, ale największym przebojem okazała się jego lampa "Bourgie". Na pewno nie raz ją widzieliście, jest ozdobą wielu wnętrz na całym świecie.

 

Ferruccio Laviani słynie z odważnych pomysłów. W jego dorobku znajdziemy projekty niezwykłe, niebanalne, czasem nawet szokujące. Ja najbardziej lubię jego dwa duże meble: komodę "Evolution", o której na pewno będę jeszcze pisać...

...oraz regał "Arlequin C", który został moim "Topem tygodnia" i szczegółowo opisałam go tutaj.
 

 

Kolejną nagrodą do wygrania w KONKURSIE GWIAZDKOWYM jest najbardziej designerski korkociąg świata, czyli "Anna G." zaprojektowana przez geniusza designu, Alessandro Mendiniego.

Artykuł na temat tego kultowego korkociągu firmy Alessi możecie przeczytać na moim portalu. Jakiś czas temu został on przeze mnie ogłoszony "Topem tygodnia". Dużo zdjęć i całą historię "Anny G."  znajdziecie, klikając tutaj. Ale dla przypomnienia...
 

 

"Anna G." może mieć sukienki w różnych kolorach. W KONKURSIE GWIAZDKOWYM do wygrania jest ta w sukience czerwonej. Korkociąg kosztuje 170 zł. Ale jesli weźmiesz udział w KONKURSIE, możesz mieć go gratis :)

 

 

 


O kolejnych nagrodach czytajcie już jutro!

 

 

 

KOMENTARZE
Relacje i testy video
TOP miesiąca
POLECAM W INTERNECIE
Jedyny w Polsce magazyn o nowych technologiach w domu
http://dominteligentny.pl
Inteligentnie i błyskotliwie napisany blog, dzięki któremu zrozumiałam, na czym polega praca architekta
http://www.prostyplan.pl
Tu można obejrzeć skrócone wersje moich programów telewizyjnych
http://www.domoplus.pl/nasze-programy/produkcje-domoplus
Świetny magazyn internetowy o designie, sztuce i architekturze
http://www.designboom.com